Minibullteriéři Ali Kuklík a Bitter Sweet Sorrowfull Sight

NOVINKY

Motobullsraz Mimoň 19.6.2010

Motobullsraz Mimoň 19.6.2010

P1160722.JPG

V sobotu 19.6.2010 jsme vyjeli v pět hodin ráno za šíleného deště směrem na Mimoň. Alínek se nechtěl ani vyvenčit, lehnul do auta a spal skoro celou cestu. V Mimoni jsme byli kolem deváté, zašli jsme se ubytovat a hurá na benzinku kde byl na desátou vyhlášený sraz!!

Jako druzí přijeli Terka, Radim a Alfík..a postupně přijížděli další a další bulíčci a lidičky..

čekali jsme zda nedorazí ještě Romča s Davidem a s holkama, ale nakonec se po sms omluvila že nepřijedou..vyrazili jsme tedy o kus dál na louku kde jsme vypustili krakeny..s tím že kdo přežije tak půjde do pekla. Naštěstí přežili všichní, jak bulíci tak páníci...

V Pekelných dolech jsme byli trošku dřív, pěkně jsme se uvelebili..dali si jídlo, pití a klábosili..prostě super zábava, bulíčci se chtěli střídavě chovat..pár motorkářů se přišlo podívat i blíž, ale moc jich nebylo, spíš nevěřícně koukali na to rojení bulíků..a hl. na nejmaldší bulíkářku v ČR na malou Zuzanku která si to nakonec kolem nich sama s Agi štrádovala..

Lidičky s postupem času začali pomalu odjíždět a nakonec jsme zůstali jen my, Stáňa se smečkou a Romanka s Derilkem a maminkou :-)

Stejně to byl ale moc příjemný den a po návratu na ubytování jsme byli úplně mrtví, vč. Alínka!!!